O mnie

Cześć,

Nazywam się Paweł Dąbrowski i stąpam po ziemi od 1982 roku. Cieszę się, że miałem okazję dorastać w szalonych i cudownych latach, kiedy postęp i rozwój technologiczny szły w niesamowitym tempie.

Gdy sięgam pamięcią do wczesnych lat dzieciństwa, widzę na ulicach stare i na dzień dzisiejszy nostalgiczne samochody. Żeby zobaczyć teraz malucha, dużego fiata, bądź poloneza, trzeba mieć szczęście. Dzisiaj są obiektem westchnień i własnością pasjonatów, kiedyś tylko takie samochody poruszały się po polskich drogach. Niewielka garstka osób mogła sobie pozwolić na luksus w postaci zagranicznego auta. No dobrze, aż taki stary nie jestem, bo chociaż przez mgłę, to jednak trochę pamiętam.

Moje ulubione lata 90-te, wprowadziły na polski rynek liczne i niesamowite rzeczy. Motoryzacja przeżywała rozkwit, wtedy grałem na pierwszych komputerach i konsolach, oglądałem filmy akcji z bohaterami tamtych czasów, Szwarzenegerem i Stallonem. W międzyczasie słuchałem muzyki lat 90-tych, co robię do teraz. Mam wrażenie, że to były najlepsze czasy!

Motoryzacja kroczy ze mną od dzieciństwa. Jest pasją, na którą zawsze miałem czas, niezależnie od formy. Od gier komputerowych, przez gumy Turbo, katalogi i pisma samochodowe, aż po odebrane prawo jazdy i do dnia dzisiejszego setki przetestowanych samochodów, które kiedyś zliczę. Ponad milion bezwypadkowo przejechanych kilometrów, trochę zebranych punktów, w tym raz z kumulacją na jednej trasie, i w efekcie zabranym prawkiem.

Motoryzacja, a także wszystko, co z nią związane, technologia, zabawa i lifestyle, będą przewodnim motywem bloga. Znajdziecie tutaj testy samochodów, nowinki oraz powroty do dawnych lat. Gry, ciuchy, pasje i dużo innych interesujących rzeczy, które towarzyszą nam na co dzień.

Wszystko z perspektywy chłopaka, który oczekuję od życia więcej i ma swoje marzenia tak, jak Wy. Zapraszam do wspólnej podróży!

Poniżej kilka moich ulubionych cytatów, które towarzyszą mi na krętej i wyboistej drodze życia i zawsze prowadzą do celu.

„The biggest risk of all is not taking one” – Mellody Hobson

“Nastawienie decyduje o wszystkim”

“When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful” - Eric Thomas

“Life begins at the end of your comfort zone” – Neal Donald Walsh

“Nieważne jak mocno bijesz, ale jak dużo jesteś w stanie znieść i nadal iść do przodu. Tak powstaje zwycięzca!” – Rocky Balboa

Zapraszam do kontaktu każdego, kto chce wspólnie ze mną potestować auto lub porozmawiać o motoryzacji oraz firmy zainteresowane promocją swoich usług i produktów na blogu.