• Home
  • Out of Box
  • Zaskocz zimę wcześniej, zmień opony na zimowe – promocja z Premio
dunlop opona premium

Zaskocz zimę wcześniej, zmień opony na zimowe – promocja z Premio

Spada temperatura, wcześnie zaczyna robić się ciemno. Zmiany pory roku niby oczywiste, a jednak potrafią czasem zaskoczyć. Ten rok zafundował nam wyjątkowo szybkie przejście z + 30 na temperaturę w okolicach 8-15 stopni i chyba nie ma co już liczyć na poprawę.

Tym samym, sezon na: „Za zimno jest na dworze, nie wychodzę”, „Trzeba ciepło się ubrać”, „Szaro, buro i ponuro” - uważam za otwarty.

Czas by rozejrzeć się za ciepłą kurtką i nowymi butami zimowymi. Nie zapomnij też o  swoim cztero-kołowym przyjacielu, bo jemu też coś nowego by się przydało. Będzie bezpieczniej i pewniej na drodze. Dobre obuwie to podstawa zimowego stroju, tak samo ważne dla wszystkich powinny być sprawdzone opony zimowe. W obu przypadkach chodzi przecież o nasz komfort i bezpieczeństwo.

Jeśli rozglądacie się za dobrymi oponami do swojego auta, sieć serwisów Premio ma dla Was przygotowaną promocję na zakup produktów marki Goodyear i Dunlop. Zyska Twoje auto i Twój portfel.

Oferta dotyczy rozmiarów 16 cali i większych. Jeżeli zdecydujesz się na zakup opon marki Goodyear, dostaniesz cash back w wysokości 100 pln (zwrot na kartę). W przypadku opon Dunlopa, otrzymasz kartę paliwową naładowaną kwotą 100 pln do wykorzystania na stacjach benzynowych. Szczegóły promocji znajdziesz na stronie Premio

Opona Dunlop - opony zimowe premium

Warto przypomnieć sobie dlaczego inwestycja w opony klasy premium jest istotna z punktu widzenia  bezpieczeństwa. Opony to pierwszy kontakt naszego samochodu z podłożem. Tylko najwyższej klasy technologia i jakość materiałów gwarantuje dobrą przyczepność, odpowiednią drogę hamowania i wysoką odporność na przeciążenia. Markowa opona to inwestycja w bezpieczeństwo Twoje i Twoich najbliższych. Nie od dzisiaj wiadomo, że opony topowych marek wygrywają wszelkie testy jakościowe i bezpieczeństwa.

Jestem kierowcą z wieloletnim stażem i z każdym kolejnym przejechanym tysiącem kilometrów, moja świadomość wartości, jaką niesie ze sobą dobra guma, wzrasta.

Poniżej kilka tipów, jak wybierać opony:

- oznaczenie wytrzymałości opony przez indeks prędkości – zawsze wybieram najwyższy, wskazuje na największą wytrzymałość i przystosowanie do największych obciążeń. Polecam taki wybór, niezależnie od tego, czy podróżujesz tylko w niedzielę do kościoła, czy po torach wyścigowych.

- opony całoroczne to z pewnością ekonomiczne rozwiązanie, jednak aby otrzymać jak najlepsze właściwości jezdne preferuję opony z przeznaczeniem sezonowym

- na wszystkich kołach bieżnik powinien być identyczny, jeżeli już chcemy robić jakiś wyjątek od tej zasady dopuszczalna jest instalacja innych bieżników na osi przedniej i tylnej

- pamiętaj o homologacji producenta, to ważne ze względu na gwarancję oraz kwestie związane z wypłatą ubezpieczenia w razie ewentualnej stłuczki, czy kolizji drogowej

Szerokiej drogi!